• אודותינו
  • גלריה
  • גלריה
  • פרויקטים
  • צור קשר
 

חברת אינסייד הינה חברה מובילה בתחום עיצוב הבית, מטבחים וקרמיקה, החברה קמה בעקבות הדרישה ההולכת וגוברת במגזר החרדי לחנויות מקצועיות בתחום העיצוב לבית בכלל ובתחום המטבחים ומוצרי הקרמיקה בפרט, והצורך להתרשם ממבחר רב ומגוון אפשרויות והכל באותו מקום, תחת קורת גג אחת!

הנכם מוזמנים לבוא ולהתרשם מאולם התצוגה המרהיב של חברת אינסייד, בו תוכל ולמצוא את כל הפתרונות החדישים לתכנון ועיצוב מושלם לבית ולמטבח, ואף לכל מה שדרוש לכם לעיצוב הבית או לכל מטרה אחרת. לרשותכם יעמדו מעצבים ומעצבות מקצועיים ומיומנים שיעזרו לכם להגשים את החלום ויעצבו לכם את בית החלומות הפרטי שלכם לפי טעמכם האישי!

אנו מייצרים עבורכם את המטבחים המושלמים ביותר בסטנדרטים גבוהים במיוחד ובטכנולוגיה חדישה ומודרנית. חברת אינסייד הינה ספקית של חברות בניה רבות בארץ ומשווקים את מוצרינו בפרויקטים רבים, כמו כן נבחרנו לייצר את מטבחינו עבור מס רב של פרויקטים בארץ. מנהלי פרויקטים רבים מעריכים את המקצועיות, השירות והמגוון אותו אנו מספקים ופונים אלינו על מנת שנספק להם את מוצרינו המובחרים. בין הפרויקטים הרבים עימם שיתפנו פעולה וסיפקנו את מוצרינו: גבעת האנטנה, שטרן, דונה, נוה יעקב, גדרה, ליפשיץ, שנלר, דניה סיבוס, סאן וואלי נופי יערים, דונה, בית שמש, ביתר, קוטלר עדיקא, שרי ישראל, בית שמש חברון, בית שמש גרין אבניו, א.ש. וקנין מהנדסים, קרית הרמ"א, טלזסטון, אפרת מודיעין עילית. ולקוחות מוסדיים רבים ישיבות בתי כנסת ובתי ספר ומרכזיים מסחריים.

באולם התצוגה עומדת לרשותכם מחלקה מיוחדת בתחום הכלים הסניטריים הכוללת: ברזים, כיורים, אמבטיות וארונות אמבטיה.

כל מוצרי הקרמיקה והסניטציה מיובאים על ידנו ממיטב החברות המובילות בעולם (איטליה, ספרד, טורקיה, סין ועוד)

בכל מפגש עמכם חשוב לנו ביותר להכיר אתכם אישית, להבין מה אתם רוצים, מה הצרכים והרצונות הכמוסים שלכם ולהתאים לכם את הטוב ביותר!

אנו מזמינים אתכם באופן אישי, להגיע אלינו, להתרשם, לדמיין ולהתלהב מאולמות התצוגה המרהיבים והמפוארים ביותר במגזר החרדי, להתרגש ממיטב המוצרים שמוצגים בו ולהגשים את המשאלות הכי חשובות שלכם...

אודותינו

אתכם בכל בחירה, בברכה, צוות גל אינסייד, מעצבות הבית אנשי השירות והמכירות.

 
 
 

חברת אינסייד הינה הספקית המובילה והמייצרת עבור מיטב הפרויקטים המובילים למגזר החרדי והדתי.

בין לקוחות החברה ישנם פרויקטים רבים ומכובדים שידעו להעריך את המקצועיות, השירות והמגוון אותה מספקת החברה.

 

בין לקוחותינו : פרויקט היוקרה "שנלר", "גני רוממה", "נופי אילהו", "פנינת הנביאים", פנינת חמד", "עמותות בית שמש" ועוד קבוצות רכישה רבות

 

אנו‭ ‬מודים‭ ‬לכל‭ ‬הלקוחות‭,‬ הקבלנים‭ ‬והיזמים‭ ‬שבחרו‭ ‬בגל‭ ‬אינסייד ‬כטוב‭ ‬ביותר‭ ‬עבורם‭!‬

 

אינסייד מטבחים:

רח' פתח תקווה 16 ירושלים 

טל': 02-5877776 | פקס: 02-5371276 | שירות לקוחות: 170-70-77-33

דוא"ל: gmail.com‏@5877776